Genel

Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Sevinç Garantisi Kampanyası

oral b sarjli dis fircasi memnuniyet garantisi kampanyasi 5fd42ab1a07a1 11 Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Sevinç Garantisi Kampanyası

ORAL-B MEMNUNİYET GARANTİSİ KAMPANYASI ŞARTNAMESİ

Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş hepimiz katılabilir. Sadece, P&G TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş. çalışanları ile birinci aşama akrabaları kampanyaya katılamazlar.


Kampanya, Oral-B Vitality ve Vitality+ ürünleri haricinde kalan tüm Oral-B şarjlı diş fırçalarında geçerli olacak ve tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmesi durumunda 30 gün içinde başvurduğu takdirde para iadesi yapılacaktır.


Tüketiciler, üründen memnun kalmadığı durumda; ürünün kendisini ve satmaca ya da fişini saklayarak, Alaaddin Reklam Ajansı’na mesai günlerinde ve 09.00-17.00 saatleri içinde 0212 285 21 90 numaralı telefondan ulaşarak iade için başvurabilir ve lüzumlu belgeleri aşağıda belirtilen adrese ulaştırarak, belirtilen koşulları sağlaması halinde ürün tutarı kadar tutarı iade alabilirler.


Her kişinin, P&G’ye ilişkin etken olan kıvanç kampanyalarından en fazla bir tanesine katılabilme ve bir tek bir ürün geri verme hakkı vardır.


İade kampanyası 01.08.2017 – 30.06.2021 tarihleri içinde geçerli olup, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde iade talep edilebilir. Bu tarihten sonrasında gerçekleşen iade talepleri değerlendirilmeyecektir.


Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme zamanı olarak kabul edilecektir.


Kampanya bir tek belirtilen tarihlerde fiş/faturalı olarak satın alınan Oral-B ürünlerinde geçerlidir.


Kampanya iştirakı için posta ve kargo son ulaşım zamanı 31 Temmuz 2021’dir. Bu tarihten sonrasında ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.


Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların, belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.


Koşullar;

İade edilen ürünlerin bozuk, kırık yada tamamlanmamış olmaması gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların haricinde tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı meblağ ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir.


Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Oral-B” ürünün paketi içinden en fazla 1 tane başlığın kullanılmış olması gerekmektedir.


Tüketiciler iade yapmak istediklerini ürün ve belgelerini Alaaddin Reklam Ajansı, Ahi Evran Caddesi, 42 Maslak Ofis 1 Kat:2 Maslak/İstanbul adresine POSTA ya da KARGO kanalıyla gönderici ödemeli şekilde göndereceklerdir. Gönderilen ürünün iade koşullarına uymaması halinde ürün tüketiciye alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.


Para iadesi için ihtiyaç duyulan belgeler;

Satmaca yada fişin aslı
Ürünün kendisi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisigönderilen şahıs ile aynı olmalı) ve banka IBAN bilgisi
Adres
Telefonu yada cep telefonu,
Minimum 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa informasyon.


Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken ne olursa olsun havale/eft yapılacak isme ilişkin IBAN bilgisi gerekmektedir.


Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, P&G tarafınca talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerinin herhangi birinin eksikliği halinde P&G para iadesi yapmama hakkını saklı meblağ.


Postadan ya da kargodan meydana gelen gecikmelerden P&G görevli tutulamaz ve bu sebepten meydana gelen gecikmeler kampanya haricinde tutulur.


Para iadesi meydana getirilen ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir.


P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değişiklik yapma ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı meblağ.


Tüketiciler bir tek kampanyayla ilgili ihtimaller içinde soruları için mesai saatleri içinde Alaaddin Reklam Ajansı’na 0212 285 21 90 numaradan ulaşabilir ve kampanya ile ilgili informasyon alabilirler.


Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün P&G’ye ulaşmaması, P&G sorumluluğunda değildir.


Kazanılan hak devredilemez yada mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm yargı ve neticelerini kabul etmiş sayılırlar.


İşbu şartname, “Oral-B Para İade Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Ulusal Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir